مطالب این بخش از سایر خبرگزاری‌ها جمع‌آوری شده است و صرفا جهت افزایش آگاهی شما قرار گرفته است و لزوما به معنای تایید آن توسط چنج‌کن نیست.

ارائه قراردادهای آتی دائمی نات‌کوین در کوین‌بیس؛ قیمت NOT دوباره صعودی شد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

صرافی کوین‌بیس به تازگی اعلام کرده که قراردادهای آتی دائمی بوک آو میم (BOME) و نات کوین (NOT) را در حالت post-only، در پلتفرم‌های بین‌المللی و پیشرفته خود لیست می‌کند. به دنبال انتشار این خبر، قیمت هر دو توکن BOME و NOT رشد قابل‌توجهی را تجربه کرد.

بوک آو میم یک میم‌کوین نوآورانه است که بر روی بلاکچین سولانا ساخته شده و به عنوان یک آرشیو دیجیتال برای میم‌ها عمل می‌کند. برای این منظور، بوک آو میم از فناوری‌های پیشرفته‌ای مانند آرویو و سیستم فایل بین سیاره‌ای (IPFS) برای ذخیره‌سازی غیرمتمرکز داده‌ها استفاده می‌کند.

در زمان نگارش این خبر، توکن BOME با قیمت ۰٫۰۰۸۹ دلار معامله می‌شود که یک رشد بیش از ۵ درصدی نسبت به روز گذشته دارد.

RamzarzRamzarzخرید سریع NOT!
با یک کلیک نات کوین (NOTCOIN) را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید NOT

در همین حال، نات کوین یک بازی کلیک محور بر بستر شبکه تون تلگرام است که از زمان معرفی و راه‌اندازی رسمی در اوایل سال میلادی جاری، به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته است.

در حال حاضر، قیمت توکن NOT در محدوده ۰٫۰۱۵۷ دلار قرار دارد که نسبت به روز گذشته، بیش از ۲ درصد افزایش یافته است. رشد قیمتی این رمزارز در یک ماه گذشته به بیش از ۱۹۰ درصد می‌رسد که نشان‌دهنده روند صعودی کلی آن است.book-of-meme-notcoin-price-rally-amid-coinbase-perp-listing

با ارزش بازار ۱٫۶ میلیارد دلاری خود، نات کوین اکنون در جایگاه ۵۴ بازار قرار دارد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین گیپ