مطالب این بخش از سایر خبرگزاری‌ها جمع‌آوری شده است و صرفا جهت افزایش آگاهی شما قرار گرفته است و لزوما به معنای تایید آن توسط چنج‌کن نیست.

رشد ۵۳ درصدی دریفت در یک روز! گاوها رالی صعودی DRIFT را ادامه خواهند داد؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت ارز دیجیتال پروتکل دریفت (DRIFT) روز گذشته با جهشی ۵۳ درصدی به ۰.۶۵ دلار رسید. این افزایش قیمت با رشد ۱۴۱ درصدی حجم معاملات به ۸۸ میلیون دلار همراه بود.

پیش از این و در تاریخ ۱۶ می، صرافی غیرمتمرکز دریفت، مستقر در شبکه سولانا، اقدام به ایردراپ توکن خود کرده و به دنبال آن، قیمت توکن DRIFT یک کاهش ۴۸ درصدی را از اوج ۱.۲۵ دلاری خود تجربه کرده بود.DRIFT

تحلیل تکنیکال نشان می‌دهد که قیمت پروتکل دریفت آماده صعود بر فراز الگوی پرچم صعودی است.

RamzarzRamzarzخرید سریع DRIFT!
با یک کلیک دریفت پروتکل (DRIFT) را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید DRIFT

قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر بالاتر از میانگین‌های متحرک ساده ۵۰ و ۲۰۰ روزه قرار دارد. این دو میانگین متحرک به عنوان سطوح حمایتی در حدود ۰.۵۹۵۲ دلار و ۰.۴۷۷۲ دلار عمل می‌کنند.

همچنین، شاخص قدرت نسبی (RSI) دریفت در حال حاضر روی عدد ۵۷ قرار دارد و با حرکت به سمت بالا، نشان‌دهنده افزایش تمایل به خرید است. شاخص جهت‌دار میانگین (ADX) نیز بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد که نشان‌دهنده یک روند صعودی بسیار قوی برای دریفت است.

با توجه به این سیگنال‌های صعودی، تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که گاوها ۰.۷۵ دلار را هدف قرار داده‌اند.

با این حال، پس از افزایش اخیر، خرس‌ها ممکن است با برداشت سود باعث کاهش قیمت به زیر سطح حمایتی ۰.۶۱۰ دلار شوند. اگر خرس‌ها این حمایت را بشکنند، دریفت می‌تواند تا سطوح حمایتی ۰.۵۹ دلار و ۰.۴۷ دلار کاهش یابد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین مارکت کپ