مطالب این بخش از سایر خبرگزاری‌ها جمع‌آوری شده است و صرفا جهت افزایش آگاهی شما قرار گرفته است و لزوما به معنای تایید آن توسط چنج‌کن نیست.

مانتا سوار بر موج صعودی بازار! قیمت MANTA می‌تواند قله ۵ دلار را فتح کند؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با توجه به صعودی شدن شاخص‌های مختلف، به نظر می‌رسد که رالی بزرگ بازار کریپتو آغاز شده و در این میان، افزایش احتمال تأیید صندوق قابل‌معامله در بورس (ETF) اسپات اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نیز، باعث شتاب گرفتن روند صعودی بیت کوین و آلت‌کوین‌ها شده است.

در چنین شرایطی، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به دنبال آلت‌کوین‌هایی می‌گردند که می‌توانند بازدهی بیشتری داشته باشند.

به گفته تحلیلگران، مانتا نتورک (MANTA) یکی از رمزارزهایی است که می‌تواند با سوار شدن بر موج صعودی بازار، سوددهی خوبی داشته باشد.

در زمان نگارش این خبر، مانتا با قیمت ۱٫۷۳ دلار معامله می‌شود که یک رشد ۵٫۷۵ درصدی نسبت به ۲۴ ساعت گذشته دارد.

RamzarzRamzarzخرید سریع MANTA!
با یک کلیک مانتا (MANTA) را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید MANTA

همزمان با این رشد قیمتی، ارزش بازار و حجم معاملات روزانه مانتا نیز به ترتیب ۵٫۷۵ و ۴۰ درصد افزایش پیدا کرده است. با ارزش بازار ۴۳۱ میلیون دلاری خود، مانتا اکنون در جایگاه ۱۶۳ بازار کریپتو قرار دارد.

با توجه به نمودار ۴ ساعته مانتا، این روند صعودی باعث شده که قیمت مانتا نتورک الگوی کانال نزولی خود را به سمت بالا بشکند.top-low-cap-altcoins-poised-for-10x-rally-ahead-of-ethereum-etf-approval

این امر احتمال ادامه روند صعودی مانتا را افزایش می‌دهد. با اشاره به این موضوع، تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که در صورت تداوم مومنتوم صعودی، مانتا شانس صعود تا ۵ دلار را دارد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین پدیا