مطالب این بخش از سایر خبرگزاری‌ها جمع‌آوری شده است و صرفا جهت افزایش آگاهی شما قرار گرفته است و لزوما به معنای تایید آن توسط چنج‌کن نیست.

پیش‌بینی رشد انفجاری پولکادات توسط تحلیلگران مطرح بازار! هدف قیمت DOT کجاست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

توکن بومی شبکه پولکادات (DOT) از آخرین اصلاحات بازار به شدت متضرر شد. قیمت آن در تایم‌فریم هفتگی بیش از ۲۰ درصد کاهش یافت و برای مدت کوتاهی به زیر ۶ دلار سقوط کرد.

با این حال، در چند ساعت گذشته شروع به بهبود کرده و در حال حاضر با ۸ درصد افزایش طی ۲۴ ساعت گذشته، در حدود ۷ دلار معامله می‌شود.

یکی از معامله‌گران محبوب حوزه کریپتو با نام مستعار فلش (FLASH) عنوان کرده که این ارز دیجیتال در حال حاضر وضعیت خوبی ندارد، اما شرایط آن به زودی بهبود خواهد یافت.

RamzarzRamzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

فلش معتقد است که توکن DOT در ادامه یا به کاهش خود ادامه خواهد داد یا رشدی چشمگیر با هدف ۲۰ دلار را آغاز خواهد کرد. به نظر می‌رسد که این معامله‌گر پس از افت قیمت، این دارایی را خریداری کرده است، لذا وقوع سناریوی دوم را ترجیح می‌دهد. this-popular-trader-buys-the-polkadot-dot-dip-details

تحلیلگر معروف دیگری که به صعود قیمت پولکادات اعتقاد دارد و مقداری از آن را خریداری نموده، مایکل ون‌دی‌پوپ (Michael van de Poppe) است. او اخیراً ادعا کرده که این دارایی نسبت به بیت کوین به کف چرخه خود رسیده و در آینده بهبود قیمت را تجربه خواهد کرد.

بسیاری از تحلیلگران دیگر هم اخیراً پیش‌بینی‌هایی را در مورد این دارایی بیان کرده‌اند. هفته گذشته، کریپتو‌ ویزارد (CRYPTOWIZARD) عنوان کرد که ارزش DOT در آستانه یک رشد انفجاری قرار دارد. وی معتقد است در صورتی که قیمت بر منطقه مقاومت ۹.۶۰ دلار غلبه کند، ۸۰ درصد افزایش خواهد یافت.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کریپتو پوتیتو