اخبار آلتکوین

رسمی:‌ قابلیت دریافت درآمد از ماه آینده به کانال‌های تلگرام اضافه خواهد شد

پاول دوروف (Pavel Durov)، مدیر تلگرام دقایقی پیش اعلام کرد از ماه آینده، دریافت درآمد حاصل از تبلیغات برای کانال‌ها در این پیامرسان فعال خواهد شد. قرار است بخشی از درآمد حاصل از تبلیغات از طریق تون کوین (TON) به کیف پول مالک هر کانال واریز شود.

به گزارش میهن بلاکچین و بر اساس پیام دوروف، در حال حاضر کانال‌های تلگرامی ماهانه ۱ تریلیون بازدید دارند و از ۱۰٪ از آنها از طریق تبلیغات، درآمد کسب می‌شود اما از ماه آینده قرار است این قابلیت برای نزدیک به ۱۰۰ کشور فعال شود.

قیمت تون کوین بیش از ۳۴٪ افزایش یافت و به ۲.۹۲ دلار رسید. چارت از تریدینگ ویوقیمت تون کوین بیش از ۳۴٪ افزایش یافت و به ۲.۹۲ دلار رسید. چارت از تریدینگ ویو

مدیر تلگرام در پیامی در کانال شخصی خود در این رابطه نوشته است:

از ماه مارس، تلگرام قابلیت دریافت درآمد از طریق تبلیغات را رسما برای نزدیک به ۱۰۰ کشور جدید فعال خواهد کرد. مالکان کانال‌ها در این کشورها ۵۰٪ از درآمدی که از طریق نمایش تبلیغات در کانال‌های خود به دست می‌آورند را دریافت خواهند کرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد برای اطمینان از سریع و ایمن بودن فرآیند پرداخت، درآمد کانال‌ها منحصرا از طریق بلاکچین TON و ارز دیجیتال تون کوین به کیف پول مالکان واریز خواهد شد:

این فرآیند چرخه‌ای را ایجاد می‌کند که از طریق آن تولیدکنندگان محتوا می‌توانند تون کوین‌های خود را به فروش برسانند یا آنها را برای ارتقای کانال خود استفاده کنند.

هنوز مشخص نیست کدام کشورها و چه کانال‌هایی قرار است درآمد حاصل از تبلیغات تلگرام را دریافت کنند.

به دنبال انتشار این خبر، قیمت تون کوین بیش از ۳۴٪ افزایش یافت و به ۲.۹۲ دلار رسید.