مطالب این بخش از سایر خبرگزاری‌ها جمع‌آوری شده است و صرفا جهت افزایش آگاهی شما قرار گرفته است و لزوما به معنای تایید آن توسط چنج‌کن نیست.

رالی ۲۰ درصدی رندر در یک هفته! نظر تحلیلگران درباره حرکت بعدی RNDR چیست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ارز دیجیتال رندر (RNDR) در هفت روز گذشته عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است. در ۱۸ فوریه، قیمت توکن RNDR در حدود ۵.۶۳ دلار در نوسان بود.

پس از روزها معامله در این محدوده، قیمت RNDR در ۲۱ فوریه و پس از انتشار گزارش درآمد شرکت انویدیا (NVIDIA) در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳، افزایش یافت.

پس از انتشار این گزارش، مشخص شد که درآمد شرکت‌ انویدیا طی این بازه زمانی به ۲۲.۱ میلیارد دلار رسیده است. توکن‌های هوش مصنوعی از جمله رندر، واکنش مثبتی نسبت به این خبر داشتند.

RamzarzRamzarzخرید سریع RNDR!
با یک کلیک رندر توکن (RNDR) را در ارزپلاس معامله کنید!

خرید RNDR

در همین راستا، قیمت توکن RNDR در ۲۳ فوریه به ۸.۰۲ دلار رسید. قیمت این توکن پس از این رشد، یک اصلاح را تجربه کرد و اکنون در محدوده ۷.۵ دلار معامله می‌شود.

با این حال، قیمت رندر در بازه هفتگی همچنان یک رشد ۲۱.۵ درصدی را نشان می‌دهد.filecoin-and-render-rally-investors-turning-to-rebel-satoshi

در این میان، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که رندر به روند صعودی خود ادامه خواهد داد و قیمت آن تا پایان ماه به ۷.۷۹ دلار خواهد رسید.

کارشناسان با توجه به اخبار منتشر شده در ۲۴ فوریه، مبنی بر پیوستن شبکه رندر به بنیاد سولانا برای ایجاد همگرایی بین حوزه‌های هوش مصنوعی و دی‌پین (DePIN)، در مورد پیش‌بینی خود مطمئن‌تر شده‌اند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کریپتو نیوز